Siterobot the Winnovator
Description
Özel olarak projelendirmiş olduğumuz müzik sitemizi satma kararı aldık. Bu alanda konsept bir tasarıma sahip olan sitenin tüm seo çalışmaları ve sosyal medya faaliyetleri başarı ile yürütülmektedir. Kontrol etmek isteyenler Google'a ''Albümler'', ''Müzik Haberleri'' gibi kelimeler yazıp sitenin durumunu görebilirler. Bugüne kadar birçok teklif gelmesine rağmen satmamıştık ancak artan iş yükümüz sebebi ile ilgilenemez hale geldik.
Site'de radyo yayınından albüm satışına kadar birçok farklı alana izin veren birçok sistem entegre durumdadır. Üzerine düşüldüğünde marka olabilecek bir potansiyele sahip bir sitedir. 

Notice :
Listing on Siterobot should contain true content and information basing on facts. Listings cant violate laws, generally accepted social norms, religous norms and Siterobot terms & conditions item 5.2.1 paragraph h. Copyrights violation is unacceptable. All subjects which has come up in this notifications, are under responsibility of the seller. If you think any there violation, please connect with Siterobot.
Comments (0)
Other listings in Music category
www.otopod.net
PR3 MP3 Dinleme Sitesi
0 offers $23.56
www.e-klip.com
Türkiyede Marka olabilecek e-klip sitesi
0 offers $353.40
www.muzikvadisi.com
Müzik üzerine her türlü konu için projelik ve akılda kalıcı bir domain
0 offers $0.00
www.muzipera.com
Full Seolu Müzik ve Magazin Sitesi Satılık
1 offer $471.20
www.muzikindir.in
Muzikindir.in
0 offers $23.56

See all listings in Music category (5 listings) »
Dealers
Copyright © 2012 Siterobot, all rights reserved.
Siterobot is the registered mark of Sistem Robotik Ltd.
Follow us:Facebook SiterobotTwitter Siterobot

Sistem Robotik Software Limited. is an Amazon Web Services Technology Partner Norton Safe Web Report for Siterobot Webutation for Siterobot